Kontakt

Telefon: 08-50 000 450
Efter 17.00 kopplas du automatiskt till vår jourtelefon.

E-post: 
info@table.se
Fakturor: faktura@table.se 
E-posten används endast till fakturor som går direkt till faktura-scanning. Dokument som inte är pdf-fakturor kasseras! Bilagor, följesedlar mm som bifogas separat kasseras. Dessa bilagor skall ingå i pdf-fakturan.

Ordinarie öppettider:
Måndagar 07.30-17.00
Tisdag - fredag 08.00-17.00
Kvällar och helger levererar vi enligt överenskommelse.

Avvikande öppettider 2019

JUNI
Dagen före midsommarafton 20/6  8.00-13.00
Midsommarafton 21/6 STÄNGT
Midsommardagen 22/6 STÄNGT

JULI
Sommartider gäller 1 juli till 1 aug:
Öppet vardagar mellan kl 9-16

Postadress/fakturaadress:
Ranhammarsvägen 18
168 67 Bromma

Org. nr. 556811-5645

Besöksadress/utlämning av hyrgods:
Ranhammarsvägen 18
168 67 Bromma
Karta

Tunga leveranser/utlämning av containers:
Hylsnyckeln 4 eller Tryckfärgsvägen 5
197 40 Bro
Karta

Showroom:
Karlavägen 73, Östermalm
114 49 Stockholm
T-bana Stadion eller Karlaplan
Karta

Öppet tis – fre 9.00-16.00
Stängt under påskveckan 16-23 april.
Tidsbokning kvällar och helger.
Tel: 070-814 03 03
E-post: karlavagen@table.se

Ej varuutlämning från Karlavägen, endast från Bromma och Bro.

 

Läs vårt senaste nyhetsbrev

Hantering av personuppgifter

Namn:

E-post*:

Telefonnummer:

Meddelande:

Säljare/ bokning
Daniel Boman
+46(0)70-992 96 45
daniel@table.se

Säljare/ bokning
Andreas Eriksson
+46(0)73-899 90 33
andreas@table.se

Säljare/ bokning
Tina Karlsson
+46(0)8-50 000 450
tina@table.se

Kylcontainers/ containers
Henrik Kanebo
+46(0)70-587 88 15
henrik@table.se

Köksutrustning/ mobila kök
Fredrik Lagergren 
+46(0)70-486 91 96
fredrik@table.se

Marknad/ kommunikation
Linda Kanebo
+46(0)70-814 03 03
linda@table.se