KONTAKTA OSS

Säljare/ bokning

Tina Karlsson
+46(0)8-50 000 450
tina@table.se

Säljare/ logistik

Daniel Boman
+46(0)70-992 96 45
daniel@table.se

Säljare containrar

Andreas Eriksson
+46(0)73-899 90 33
andreas@table.se

Platsansvarig Bro

Nicklas Bäckström
+46(0)76-809 39 35
nicklas@table.se

Kylcontainers/ containers

Henrik Kanebo
+46(0)70-587 88 15
henrik@table.se

Köksutrustning/ mobila kök

Fredrik Lagergren
+46(0)70-486 91 96
fredrik@table.se

Marknad/ showroom

Linda Kanebo
+46(0)70-814 03 03
linda@table.se


Bokning

Telefon: 08-50 000 450
E-post: info@table.se

Besöksadress:
Ranhammarsvägen 18
168 67 Bromma

Öppettider:
Måndagar 07.30 – 17.00
Tisdag – fredag 08.00 – 17.00
Efter 17.00 kopplas du automatiskt till vår jourtelefon. Kvällar och helger levererar vi enligt överenskommelse.

Showroom

Besöksadress:
Karlavägen 73
114 49 Stockholm

Öppettider:
Tisdag – fredag 9.00 – 16.00
Tidsbokning kvällar och helger.
Ej varuutlämning från Karlavägen, endast från Bromma och Bro.

Containerdepå

Besöksadress:

Hylsnyckeln 4
197 40 Bro

Öppettider:
Tunga transporter och utlämning av containrar måste alltid bokas i förväg.


Fakturor

Mailas till: faktura@table.se 
E-posten används endast till fakturor som går direkt till faktura-scanning. Dokument som inte är pdf-fakturor kasseras! Bilagor, följesedlar mm som bifogas separat kasseras. Dessa bilagor skall ingå i pdf-fakturan.

Fakturaadress:
Table Uthyrning & Arrangemang
Ranhammarsvägen 18
168 67 Bromma

Org. nr. 556811-5645