KONTAKTA OSS

ORDERMOTTAGNING HYRGODS BROMMA

Säljare/ bokning

Tina Karlsson
+46(0)8-50 000 450
tina@table.se

Säljare/ bokning

Isak Sambor
+46(0)8-50 000 450
isak@table.se

Säljare/ logistik

Daniel Boman
+46(0)8-50 000 450
daniel@table.se

Lagerchef

Kaj-khan Hrynczenko
+46(0)8-50 000 450
kaj@table.se

SHOWROOM KARLAVÄGEN

Marknad/ showroom

Linda Kanebo
+46(0)70-814 03 03
linda@table.se

FÖRSÄLJNING/UTHYRNING CONTAINRAR BRO

Säljare containrar/ bokning

Elin Nyström (mammaledig)
+46(0)73-868 13 05
elin@table.se

Säljare containrar/ bokning

Malin Gribbestad
+46(0)72-252 45 63
malin@table.se

Affärsområdeschef Containrar

Henrik Kanebo
+46(0)70-587 88 15
henrik@table.se

Köksutrustning/ mobila kök

Fredrik Lagergren
+46(0)70-486 91 96
fredrik@table.se

Depåansvarig

Steven Ahonen
+46(0)73-941 15 73
steven@table.se

Service containrar Bro

Zacharias Tillberg
+46(0)73-708 84 17
zacke@table.se

Platsansvarig Bro

Nicklas Bäckström
+46(0)76-809 39 35
nicklas@table.se

VÅRA CHAUFFÖRER

Kranbilschaufför

Anton Devinegård

Kranbilschaufför

Dennis Forsberg

Chaufför

Adham Wedeh

Chaufför

Ahmed Trablsia

Chaufför
Jamal Trabolsieh

Bokning

Telefon: 08-50 000 450
E-post: info@table.se

Besöksadress:
Ranhammarsvägen 18
168 67 Bromma

Öppettider:
Vardagar 08.00 – 17.00
Efter 17.00 kopplas du automatiskt till vår jourtelefon. Kvällar och helger levererar vi enligt överenskommelse.

Showroom

Besöksadress:
Karlavägen 73
114 49 Stockholm

Öppettider:
Endast tidsbokning.
Besök och möten måste föranmälas.
Ej varuutlämning från Karlavägen, endast från Bromma och Bro.

Containerdepå

Bokning/försäljning/ transporter
Telefon: 08-50 000 450 (knappval 3)
E-post: container@table.se

Depå
Telefon:
+46(0)73-941 15 73
E-post: steven@table.se

Besöksadress:

Ullevivägen 17
197 40 Bro

Öppettider:
Bokning/försäljning vardagar 08.00 – 17.00
Depå vardagar 07.00 – 16.00
Tunga transporter och utlämning av containrar måste alltid bokas i förväg.


Fakturor

Mailas till: faktura@table.se 
E-posten används endast till fakturor som går direkt till faktura-scanning. Dokument som inte är pdf-fakturor kasseras! Bilagor, följesedlar mm som bifogas separat kasseras. Dessa bilagor skall ingå i pdf-fakturan.

Fakturaadress:
Table Uthyrning & Arrangemang
Ranhammarsvägen 18
168 67 Bromma

Org. nr. 556811-5645